Usługi księgowe - Prognoza-adriatyk.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną ofertę dla pracowników służby zdrowia. Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z branżą medyczną potrafimy zoptymalizować wydatki na księgowość. Koszt tej dedykowanej oferty może wynosić już od 119 zł. Usługi księgowe w pakiecie obejmują przede wszystkim bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z ZUS oraz roczne zeznanie podatkowe.

Dzięki temu nie trzeba być na bieżąco za ciągle ulegającymi zmianom przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dodatkowe informacje odnośnie specjalnej oferty usług księgowych przygotowanych specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego znajduje się pod adresem: https://kuczawska.pl.

Księgowość dla lekarzy

Zdajemy sobie sprawę, że szczególną cechą zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub własnej działalności koniecznością jest pilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza oferta bierze pod uwagę specyfikę tego zawodu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyszkolonej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres naszych usług w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie deklaracji ZUS oraz rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Poza usługami dla lekarzy oferujemy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych zawodów z sektora medycznego z uwzględnieniem ich szczególnych cech. Mamy świadomość, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego wydatkami i potrafimy odpowiedzieć na różne potrzeby naszych klientów.

Bogate doświadczenie we współpracy z przedstawicielami różnych zawodów jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników branży medycznej. To sprawia, że nasze usługi dają sto procent gwarancji zadowolenia klientów z nami współpracujących.