Zabiegi endermologii – czy warto?

Zabiegi endermologii – czy warto? - Prognoza-adriatyk.plEndermologia jest modelującym ciało masażem podciśnieniowym, który pomaga pokonać skórkę pomarańczową i nadmierne kilogramy we wskazanych fragmentach ciała. Ujędrnia ciało, odejmuje lat i dodaje sprężystości, a spektakularne efekty można dostrzec już po trzech zabiegach. Jest to aktualnie najlepszy sposób na polepszenie kondycji skóry i kształtowanie figury w salonie kosmetycznym.

Masaż wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem z wykorzystaniem specjalnej głowicy, która zbudowana jest z dwóch rolek i komory ssącej pomiędzy nimi, na skutek czego wskazana partia ciała poddawana jest masażowi zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Klientki zakładają specjalistyczny kombinezon, żeby zabieg był całkowicie pozbawiony ryzyka i pozbawiony bólu. Endermologia może kształtować figurę, albo rysy twarzy. Zabieg trwa od 10 do 40 minut dostosowany do potrzeb pacjentki i wskazanej partii ciała.

Maszyna Alliance to najbardziej nowoczesna odmiana. Działa o wiele wydajniej, aniżeli poprzedni model. Zmodernizowana głowica do masażów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która jednocześnie uaktywnia spalanie tkanki tłuszczowej. Urządzenie Alliance powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie skórki pomarańczowej i wygładzenie skóry. Klientka nie czuje bólu i ucisku, prędzej relaksujący masaż, który umożliwia gwałtowną i szybką stymulację tkanek, tak aby po zabiegu ciało było wyszczuplone, bez cellulitu, a skóra wyglądała młodziej.

Endermologia lpg alliance w bezpieczny sposób przyspiesza odbudowę i tworzenie się odmładzających składników skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i wykorzystywany w medycynie estetycznej już od dawna. Masaż eliminuje również toksyny z naszego ciała, zmniejszając obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, zatem Endermologia lpg alliance przynosi efektt także w zmaganiu się z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to współcześnie najbardziej popularny zabieg dla zgrabnej sylwetki – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.